Åter Resultatsida

2021
SM ultralång
SM knockoutsprint
SM medel
SM stafett
SM lång
SM sprint
SM sprint stafett
SM natt

USM sprint
USM lång
USM stafett

GM sprint
GM lång
GM stafett

2020
SM medel
SM lång
SM sprint
SM sprint stafett

USM lång
USM sprint

2019
SM natt
SM sprint
SM sprint stafett
SM ultralång
SM lång
SM medel
SM stafett

USM sprint
USM lång
USM stafett

GM sprint
GM lång
GM stafett

SSM individuellt
SSM stafett

2018
SM natt
SM sprint
SM sprint stafett
SM lång
SM medel
SM stafett
SM ultralång

USM sprint
USM lång
USM stafett

GM sprint
GM lång
GM stafett

SSM individuellt
SSM stafett

2017
SM natt
SM ultralång
SM sprint
SM sprint stafett
SM lång
SM medel
SM stafett

USM sprint
USM lång
USM stafett

GM sprint
GM lång
GM stafett

SSM individuellt
SSM stafett

2016
SM natt
SM sprint
SM sprint stafett
SM ultralång
SM lång
SM medel
SM stafett

USM sprint
USM lång
USM stafett

GM sprint
GM lång
GM stafett

SSM individuellt
SSM stafett

2015
SM ultralång
SM natt
SM sprint stafett
SM sprint
SM lång
SM medel
SM stafett

USM sprint
USM lång
USM stafett

GM sprint
GM individuellt
GM stafett

SSM individuellt
SSM stafett

2014
SM natt
SM sprint
SM lång
SM medel
SM stafett
SM ultralång

USM sprint
USM lång
USM stafett

GM sprint
GM individuellt
GM stafett

SSM individuellt
SSM stafett

2013
SM ultralång
SM natt
SM sprint
SM lång
SM medel
SM stafett

USM sprint
USM lång
USM stafett

GM individuellt
GM stafett

SSM individuellt
SSM stafett

2012
SM natt
SM sprint
SM lång
SM medel
SM stafett
SM ultralång

USM sprint
USM lång
USM stafett

GM individuellt
GM stafett

SSM individuellt
SSM stafett

2011
SM natt
SM sprint
SM lång
SM medel
SM stafett
SM ultralång

USM sprint
USM lång
USM stafett

GM individuellt
GM stafett

SSM individuellt
SSM stafett

2010
SM ultralång
SM natt
SM sprint
SM lång
SM medel
SM stafett

USM individuellt
USM stafett

GM individuellt
GM stafett

SSM individuellt
SSM stafett

2009
SM sprint
SM ultralång
SM medel
SM stafett
SM lång
SM natt

USM sprint
USM individuellt
USM stafett

GM individuellt
GM stafett

SSM individuellt juniorer
SSM U-stafett juniorer
SSM individuellt ungdom
SSM U-stafett ungdom

2008
SM natt
SM sprint
SM ultralång
SM lång
SM medel
SM stafett

USM individuellt
USM stafett

GM individuellt
GM stafett

SSM individuellt
SSM U-stafett
SSM J-stafett

2007
SM ultralång
SM natt
SM sprint
SM lång
SM medel
SM stafett

USM individuellt
USM stafett

GM individuellt
GM stafett

SSM individuellt
SSM stafett

2006
SM sprint
SM lång
SM natt
SM medel
SM stafett
SM ultralång

USM individuellt
USM stafett

GM individuellt
GM stafett

SSM individuellt
SSM stafett

2005
SM sprint
SM ultralång
SM lång
SM natt
SM medel
SM stafett

USM individuellt
USM stafett

SSM individuellt
SSM stafett

GM individuellt
GM stafett

2004
SM sprint
SM långdistans
SM klassiskt
SM natt
SM kort
SM kavle

USM individuellt
USM budkavle

GM individuellt
GM budkavle

SSM individuellt
SSM budkavle

2003
SM långdistans
SM sprint
SM klassiskt
SM natt
SM kort
SM kavle

USM individuellt
USM budkavle

GM individuellt
GM budkavle

SSM individuellt
SSM budkavle

2002
SM långdistans
SM natt
SM sprint
SM klassiskt
SM kort
SM budkavle

USM individuellt
USM budkavle

SSM individuellt
SSM budkavle

GM individuellt
GM budkavle

2001
SM klassiskt
SM natt
SM kort
SM budkavle
SM långdistans

USM individuellt
USM budkavle

GM individuellt
GM budkavle

SSM individuellt
SSM budkavle

2000
SM långdistans
SM klassiskt
SM natt
SM kort
SM budkavle

USM individuellt
USM budkavle

GM individuellt
GM budkavle

SSM individuellt
SSM budkavle

1999
SM klassiskt
SM natt
SM kort
SM budkavle
SM långdistans

USM individuellt
USM Budkavle

GM klassiskt