H21 | 4860 meter | 41 anmälda | ||
1 | (012) | Johan Näsman | IFK Lidingös Skid O OK | 24:36 |
2 | (036) | Peter Öberg | OK Hällen | 25:07 |
3 | (005) | Johan Ivarsson | IK Hakarpspojkarna | 25:19 |
4 | (016) | Jonas Pilblad | OK Skogsfalken | 25:25 |
5 | (010) | Mattias Karlsson | IK Hakarpspojkarna | 25:27 |
10 | (033) | Andreas Rangert | IK Hakarpspojkarna | 26:10 |
36 | (018) | Klas Karlsson | IK Hakarpspojkarna | 28:39 |
H20 | 4610 meter | 41 anmälda | ||
1 | (193) | Isak Bergman | Bredaryds SOK | 25:57 |
2 | (394) | Crister Nygren | IF Thor | 26:38 |
3 | (100) | Erik Andersson | OK Denseln | 26:49 |
4 | (479) | Tobias Johansson | Falköpings AIK | 26:58 |
5 | (293) | Daniel Blohm | Föreningen Södertälj | 27:28 |
10 | (513) | Jonas Palm | OK Älme | 28:24 |
15 | (659) | Andreas Källming | IK Hakarpspojkarna | 29:13 |
20 | (633) | Fredrik Lindgren | IK Hakarpspojkarna | 30:04 |
(276) | Andreas Jansson | OK Älme | Ej godk. | |
H18 | 4600 meter | 40 anmälda | ||
1 | (275) | Anders Holmberg | Järla IF OK | 25:23 |
2 | (378) | Martin Johansson | Dalaportens OL | 25:47 |
3 | (588) | Mattias Millinger | Västerås SOK | 25:49 |
4 | (581) | Ulf Troeng | Storviks IF | 26:18 |
5 | (785) | Dan Wester | Gustavsbergs IF | 26:37 |
7 | (826) | Mattias Karlsson | Växjö OK | 27:10 |
8 | (377) | Henric Carlsson | SOK Viljan | 27:15 |
9 | (573) | Erik Blomdahl | IK Hakarpspojkarna | 27:23 |
17 | (639) | Henrik Jansson | OK Älme | 28:08 |
28 | (956) | Oskar Lund | IK Vista | 30:24 |
D21 | 4010 meter | 40 anmälda | ||
1 | (004) | Gunilla Svärd | IF Thor | 24:40 |
2 | (016) | Karin Hellman | IK Hakarpspojkarna | 24:49 |
3 | (005) | Jenny Johansson | Ulricehamns OK | 25:04 |
4 | (013) | Anna Mårsell | Linköpings OK | 25:31 |
(007) | Katarina Allberg | Sundsvalls OK | 25:31 | |
6 | (015) | Hanna Palm | IK Hakarpspojkarna | 25:37 |
7 | (027) | Carina Svensson | Eksjö SOK | 25:55 |
8 | (003) | Anette Granstedt | IK Hakarpspojkarna | 25:57 |
9 | (018) | Anna Envall | IK Hakarpspojkarna | 25:58 |
32 | (770) | Eva Öhlund | IK Hakarpspojkarna | 29:21 |
D20 | 3760 meter | 42 anmälda | ||
1 | (109) | Anna Lampinen | Föreningen Södertälj | 24:03 |
2 | (069) | Lina Persson | OK Skogsfalken | 26:02 |
3 | (167) | Eva Elfving | Domnarvets GOIF | 26:14 |
4 | (274) | Anna Thomasdotter | Västerås SOK | 26:54 |
5 | (207) | Johanna Gunnarsson | Kristinehamns OK | 27:02 |
23 | (247) | Karolina Karlsson | Bredaryds SOK | 30:48 |
25 | (255) | Emelie Eklöf | IK Hakarpspojkarna | 31:00 |
32 | (392) | Elisabet Larsson | Sol Tranås | 31:55 |
37 | Frida Bakkman | Lessebo OK | 33:19 | |
D18 | 3460 meter | 40 anmälda | ||
1 | (241) | Marie Andersson | Jönköpings OK | 22:39 |
2 | (315) | Karin Boström | Järfälla OK | 24:22 |
3 | (305) | Stina Jansson | Främmestads IK | 24:36 |
4 | (369) | Natalie Egli | Söders SOL Tyresö | 24:57 |
5 | (149) | Sara Lundblad | Tullinge SK | 25:07 |
15 | (398) | Anna Runesson | OK Vivill | 27:10 |
Skapad 2002-09-21 14:25:47 med OLA version 2.0.12